שירותי עיצוב גרפי מקצועיים:

קולאז' תמונות הינו מתנה ייחודית, עשירה ומומלצת לכל מאורע.
ניתן לעצב קולאז' כמתנת יום הולדת, לכבוד בר המצווה, חתונה, הוקרת תודה או אפילו בשבילכם להנצחת רגעים חשובים ומאושרים בחייכם.

ניתן לבצע קולאז' תמונות, ולאחר מכן לבחור להדפיס אותו על אחד מהמוצרים שלנו. 

פסיפס תמונות על קנבס או זכוכית זוהי תמונה אחת, המשלבת בתוכה המון תמונות קטנות שמשתלבות ברקע.
בלב ארט אנו בונים לכם פסיפס תמונות מרהיב ואיכותי, המשלב בתוכו את כל התמונות שאתם רוצים לזכור.

אופן הכנת הפסיפס:
 בחירת תמונה מרכזית שתהווה את בסיס לפסיפס ותהיה התמונה הבולטת.
לאחר מכן צריך לבחור את התמונות שירכיבו את הפסיפס המלא.
בכדי ליצור פסיפס איכותי צריך כמה שיותר תמונות, שימלאו את שטח התמונה הגדולה.
גם אם אין לכם מאות או אלפי תמונות, ניתן ליצור פסיפס תמונות מרשים, והתמונות יחזרו על עצמן באופן אקראי

ריטוש ושיפור תמונות ישנות: תמונות ישנות הן מזכרת שאין שנייה לה. כמעט לכולנו יש אלבומים שנמצאים אי שם חבויים במשך שנים בתוך ארון או מגירה.
תמונות משפחתיות של הדורות הקודמים, שאת חלקם אולי אפילו לא הכרנו.  כמו כן, ישנם פעמים רבות מסמכים ישנים כמו תעודות עלייה לישראל, תעודות לידה, מכתבים וכו'.
מסמכים אלו מתיישנים במהלך השנים, מתבלים ולעיתים גם נקרעים. לדוגמא, אלבומים ישנים, שהתמונות כבר נדבקו אליהם במהלך השנים, אך יש לכם הזדמנות לתקן. ריטוש תמונות משנה את התמונה מקצה לקצה, ולאחר מכן ניתן להדפיס אותה על קנבס או זכוכית לבחירתכם. חשוב שריטוש תמונה ייעשה בצורה מקצועית ובזהירות רבה, בכדי לא לפגוע בצילום המקורי. כאשר הריטוש נעשה בצורה קפדנית ומקצועית, התוצאה הסופית אפילו תהיה יותר טובה מהמקור.

ניתן גם לרטש תמונות שצולמו מהזמן האחרון, אך עקב הצילום, התמונה לא טובה. פגמי אור וצבע, כתמים ועוד.

מחיר עיצוב גרפי לקולאז' תמונות, פסיפס תמונות או ריטוש ושחזור תמונות שנות משתנה בהתאם לעבודה עצמה והמחיר נקבע באופן פרטני לכל עיצוב.

עיצוב גרפי, הוא חלק בלתי נפרד מתחום ההדפסה על קנבס או זכוכית. לפני כל הדפסה יש צורך לבדוק את התמונה האם היא מתאימה מבחינת רזולוציה, לערוך ולשנות אותה בהתאם לצורך ובהתאם לבקשת הלקוח.
במסגרת העיצוב הגרפי, השינויים יכולים להיות מגוונים ביותר. לעיתים אלו שינויים קלים כמו טשטוש אלמנטים מסויימים, ולעיתים השינויים יכולים להיות כל כך משמעותיים לתמונה, שאם נשים את התמונה לפני ואחרי, לא תהיה אפשרות לדעת שמדובר באותה תמונה. כאשר אנו עורכים תמונה להדפסה על קנבס או זכוכית , הכל נעשה בצורה מקצועית, לשם קבלת תוצאות מקסימליות. העיצוב הגרפי שם את החותם הסופי לגבי איכות התמונה. התוצאה הסופית של תמונה שעברה עריכה גרפית מקצועית היא תמונה מעוצבת שנשמרת לשנים רבות. 

אנו בלב ארט מאמינים כי האיכות והמקצועיות הם מעל לכל, ולכן אנו מעמידים לרשותכם מעצבים גרפים מקצועיים שילוו אתכם בתהליך בחירת התמונה ועד לתוצאה הסופית. 
כאשר יש שילוב של שימוש בחומרים איכותיים ועיצוב גרפי נכון ומקצועי, התוצאה הסופית היא 100% שביעות רצון מהתמונה.