חיפוש מוצר באתר 
 


 
אם אהבתם שתפו
FacebookTwitter


 
            מאמרים
דף הבית >> הדפסה על קנבס
 
 
הדפסה על קנבס:


הדפסה על קנבס היא טכנולוגיה מתקדמת שפעולתה העיקרית היא התזת דיו ע"י מדפסת בפורמט רחב שנקראת גם פלוטר.
ישנן מגוון סוגים של מדפסות (פלוטרים), החל ממדפסות זולות בעלות 4 ראשי דיו, המיועדות להדפסת תמונות על קנבס באיכות נמוכה ועד למדפסות גדולות, תעשייתיות בעלות 8 עד 12 ראשי דיו אשר נותנים דיוק מקסימלי בתהליך הדפסת התמונה על קנבס,
והתוצאה המתקבלת היא תמונות באיכות גבוהה ביותר.

אנו משתמשים במדפסת של חברת EPSON העולמית וכמובן שעם צבעים מקוריים בלבד של חברה זו המספקת את הטכנולוגיה הטובה ביותר להדפסה על קנבס בפורמט רחב. בתהליך ההדפסה, המדפסת קוראת את הקובץ המעודכן במחשב ומתרגמת אותו להדפסה על קנבס. ראש ההדפסה נע מצד לצד ותוך כדי מזריק את הדיו על בד הקנבס ע"י עשרות מחטים קטנות הנמצאות בתוכו.

הדפסה על קנבס היא הגדלה של תמונה קיימת והדפסתה על הקנבס בצורה איכותית. ניתן להדפיס תמונות בגדלים ופורמטים שונים,
החל מתמונות קטנות בגודל דף A 4 ועד לתמונות ענק שיכולות לכסות קיר שלם.

הדפסה על קנבס נעשית ע"י טכנולוגיה משוכללת שמזריקה צבעים לתוך בד הקנבס ע"י פרופיל צבע שנבנה במיוחד לסוג הדיו והבד,
ולכן התוצאה הינה מדוייקת להפליא. 


כיום, הדפסה על קנבס היא טכנולוגיה מוכרת ופופולארית מאוד, בעיקר בזכות איכות הצילום שהולכת ומשתפרת, והזמינות של המצלמות ואמצעי הצילום שניגישים לנו כמעט בכל רגע נתון. כלי העריכה לתמונות דוגמת פוטושופ אשר עושה פלאים ומאפשרת לשנות כמעט כל דבר בתמונה, החל מצבעים,פרופורציה ועוד, כך שאפילו בצילום סטנדרטי אפשרי לקבל יצירת אמנות של ממש.
הדפסה על קנבס היא איכותית, מעשירה את הסביבה בה היא ממוקמת ויוצרת אווירה מרשימה ששונה מאוד מאשר תמונות רגילות שממוקמות על הקיר.

מחירי הדפסה על קנבס גם הם צנחו בשנים האחרונות ומאפשרות לכל אחד לקבל מוצר יוקרתי הנשמר לאורך שנים רבות, עם אינספור אפשרויות של מידות, צבעים, מסגרות וכו' והתוצאה היא תהליך קניית מוצר מהיר, יעיל, זמין ולא יקר. 

בד הקנבס הינו בד עמיד וחזק העשוי מכותנה וכמובן שיש סוגים רבים בתחום. ככל שהבד איכותי יותר, כך מתקבלת תוצאה טובה יותר של ההדפסה הדיגיטלית והצבעים על הבד.

בד הקנבס עצמו הינו בד עמיד וחזק, שנשאר מתוח על המסגרת לאורך שנים רבות, בין אם זאת מסגרת עץ פנימית, ובין אם זאת מסגרת חיצונית.
לקריאת המאמר מתיחה או מסגור .


הדפסה על קנבס יכולה לשמש בתור מתנה נפלאה ומקורית לכל מאורע, הנשמרת לשנים רבות. 
ניתן להמחיש את הזיכרונות שלנו בעזרת הדפסה על קנבס. לדוגמא, תמונה שצולמה לפני שנים רבות, בעלת ערך רב ושמורה באלבום, או ממוסגרת בתוך מסגרת קטנה. אם ברצוננו להגדיל אותה ולהמחיש אותה טוב יותר, באמצעות סריקה למחשב אנו מעבירים אותה, עורכים עיצוב גרפי לתמונה ומדפיסים אותה במידה הרצויה.

הדפסה על קנבס דורשת מקצועיות, דיוק ודגש על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר. כל זאת בכדי לספק ללקוח תוצאה סופית ברמה הגבוהה ביותר.

כאשר הדפסה על קנבס נעשית בצורה מקצועית עם שימוש בבד איכותי ובצבעים מקוריים, כך הצבעים יהיו דומים יותר לתמונה המקורית שאנו רואים על צג המחשב. סוג הצבע הוא גורם מכריע האם הדפסה על קנבס היא איכותית והאם היא תישמר לשנים רבות. מחיר זול במיוחד של הדפסה על קנבס עלול לעורר נורה אדומה לגבי השימוש בצבעים, ורוב הסיכויים שההדפסה על קנבס תודפס עם צבע תחליפי שזול משמעותית מצבע מקורי.
אנו ב Lev Art משתמשים בצבעים מקוריים בלבד של חברת Epson , בכדי שתוכלו לקבל תמונה בעלת חדות ועומק שתוכל לשמש אתכם עוד שנים רבות.

מתיחה על עץ גם כן חשובה בהחלט בעת רכישת הדפסה על קנבס. מתיחה לא נכונה עלולה לגרום לעיוות (בטן) בתמונה. 
עץ האורן חייב להיות מרוסס כנגד מזיקים ולהיות לפחות בעובי של 3.5 ס"מ, בכדי שיוכל להחזיק בצורה טובה וישרה את התמונה.

אצלנו ב Lev Art  המתיחה מתבצעת ע"י צוות מקצועי ומיומן ועל מסגרת עץ אורן איכותית, ובעובי של 3.5 ס"מ לפחות. לאחר המתיחה אנו מחברים סיכות בין הבד למסגרת העץ הפנימית, ותוך כדי מקפלים את פינות הבד. התוצאה הסופית מרשימה בהחלט, התמונה מתוחה ללא קפלים וסימני מתיחה ועמידה לשנים רבות. 

 

חברת Lev Art מספקת שירותי הדפסה על קנבס ומתעסקת בתחום האמנות מזה שנים רבות.
חברת Lev Art בנתה לעצמה מוניטין רב שנים של חברה איכותית ביותר, אמינה ולא יקרה.

 
 

* אנו ב Lev Art מתחייבים לאיכות מוצר מקסימלית. כל תמונה אצלנו עוברת בקרת איכות, שינוי ושיפור במידת הצורך,
  לשם קבלת תוצאות מיטביות. אף תמונה לא מודפסת לפני קבלת אישור סופי מהלקוח.
* יש להישמר מגופים רבים המציעים הדפסה דיגיטלית על קנבס באמצעות צבע תחליפי ומסגרת עץ סטנדרטית מוכנה.
  דבר זה מאפשר הוזלה במחיר אך האיכות ירודה בהחלט.
  בשל כך ב Lev Art ההדפסה נעשית בצבעים מקוריים בלבד, ומסגרת העץ מיוצרת רק בהזמנה אישית לפי מידות התמונה. 


 
הזמינו עכשיו
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הדוגמאות המוצגות באתר שלנו לפי תחומי עניין.
לכל שאלה או פנייה בנוגע הדפסת תמונה אישית  אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי וגרפיקאים אשר בודקים את איכות התמונה והתאמתה למידה המבוקשת.     טלפון: 08-8679333   אימייל: levart55@gmail.com  
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח